» TRUVIVITY BY NUTRILITE™
Krása pramení zvnútra

TRUVIVITY BY NUTRILITE™ - NUTRIKOZMETIKA

ARTISTRY™ a NUTRILITE™, najpredávanejšie značky* v oblasti starostlivosti o pleť a výživových doplnkov sa spojili a prinášajú revolúciu v spôsobe starostlivosti o pleť - novú, inovatívnu značku  v kategórii nutrikozmetiky: TRUVIVITY BY NUTRILITE™.

 

Nutrikozmetika sú výživové doplnky, ktoré podporujú fungovanie a štruktúru pleti - sú to prípravky pre krásu, ktoré účinkujú zvnútra, aby zlepšili vonkajší vzhľad pleti.

 

* NUTRILITE™ je najpredávanejšia značka vitamínov a výživových doplnkov na svete. Vysvetlenie metodológie: Zdroj Euromonitor International Limited; Vitamíny a výživové doplnky, Svet, GBN, hodnota maloobchodného obratu RSP, % podiel, 2014. ARTISTRY™ patrí medzi päť najpredávanejších značiek prémiovej starostlivosti o pleť. Vysvetlenie metodológie: Zdroj Euromonitor International Limited; Krása a osobná starostlivosť 2015, kategória a podkategória prémiová krása a osobná strostlivosť a starostlivosť o pleť; globálna hodnota RSP 2014.

 

VAŠA PLEŤ ODRÁŽA VAŠU PRIRODZENÚ KRÁSU

TRUVIVITY BY NUTRILITE™ prináša skutočne holistické a efektívne riešenie pre krásu pleti.

Na rozdiel od konvenčného prístupu ku starostlivosti o pleť, ktorý si za cieľ kladie zvlhčovanie pleti zvonka, my veríme, že hydratačný režim je najúčinnejší vtedy, keď ho doplníme o výživové doplnky, ktoré pôsobia zvnútra.
Výrobky TRUVIVITY BY NUTRILITE pôsobia zvnútra tak, aby osviežovali a revitalizovali a odhalili tak vnútornú žiarivosť a krásu vašej pleti.
Sú vhodné pre ženy aj mužov. Prísady vo výrobkoch TRUVIVITY BY NUTRILITE boli vyvinuté tak, aby obsahovali vysokokvalitné prísady zabezpečujúce pleť nutrientami, ktoré potrebuje, aby bola na výzor aj na pocit úplne zdravá.

 

PRÍSADY

 

JEDINEČNÝ PHYTOINFUSE™ COMPLEX**

 

PHYTOCERAMIDE COMPLEX*** PŠENIČNÉ CERAMIDY

MWQ3NjA5OT