» bodykey™

NOVINKA!

bodykey Instantné jedlá na podporu pri dosahovaní cieľov pri chudnutí.


Objavte nový, chutný spôsob, ako mať pod kontrolou veľkosť porcií a príjem kalórií s bodykey Instantnými jedlami.  Vyberte si z pestrého sortimentu výrobkov, ktoré boli vyvinuté tak, aby vyhovovali vašim potrebám.

 

Ako na to?

Majúc na pamäti, že každý jeden z nás je iní a máme svoje špecifické potreby, vyvinuli sme tri diétne profily bodykey Instantných jedál – so zníženým obsahom cukrov, so zníženým obsahom tukov a s vyváženým zložením – a odlíšila ich farebne, aby sa vám ľahko vyberali tie správne.

Aby ste si mohli dokonale vychutnať tieto chutné instatné pokrmy, potrebujete sa len rozhodnúť, ktorý diétny profil vám vyhovuje najlepšie. Potrebujete prijímať menej tukov? Vyberte si diétny profil so zníženým obsahom tukov. Ak si myslíte, že konzumujete príliš veľa cukrov, môžete vyskúšať diétny profil so zníženým obsahom sacharidov. A ak máte pocit, že potrebujete znížiť príjem oboch, vyberte si verziu pokrmov s vyváženým zložením.

Keď sa rozhodnete, ktorý diétny profil je pre vás ten najvhodnejší, stačí nahradiť jedno jedlo denne instatným jedlom bodykey. To vám pomôže ušetriť čas a mať pod kontrolou kvalitu a množstvo jedla, ktoré prijímate. Kombinujte pohodlie jedného instatného jedla denne s dvoma bežnými pokrmami a budete mať pestrú dennú stravu.

 

Dobrú chuť!


Sortiment výrobkov bodykey zahŕňa instantné polievky, krémové nápoje a tyčinky lákavých chutí, ktoré vám poskytnú základné živiny, ktoré potrebujete a rôzne možnosti výberu jedla. Vyberajte si z týchto lákavých príchutí: polievky – paradajková alebo zeleninnová; krémové nápoje – s čokoládovou alebo vanilkovou príchuťou; tyčinky – s príchuťou červeného ovocia alebo s čokoládovou príchuťou.

bodykey Balíčky predstavujú rýchly a jednoduchý spôsob, ako sa uistiť sa, že máte bodykey výrobky, ktoré potrebujete, kedykoľvek ich budete potrebovať. K dispozícii vo všetkých troch diétnych profiloch, balíčky  tou najlepšou voľbou, ktoré vás podporia na ceste za zníženou hmotnosťou. Poskytujú dobrú hodnotu za svoju cenu - využite 10% cenové zvýhodnenie pri každom z balíčkov.

Užitočný tip


Je tiež rozumné snažiť sa jesť pomalšie kvôli lepšiemu tráveniu a piť veľa vody, aby bol zabezpečený dostatočný príjem tekutín, čo je dôležité pre správne fungovanie organizmu, zvlásť keď dodržiavame diétu.

bodykey môže pomôcť aj pri tom. Nový bodykey Bylinný čaj je optimálny spoločník pri akomkoľvek programe na stratu hmotnosti a chutnou alternatívou vody.

Aby to bolo ešte jednoduchšie!


spoločnosť Amway vyvinula aj dve zdravotné pomôcky, ktoré znížia váš celkový príjem kalórií: Prirodzený odbúravač sacharidov, ktorý znižuje absorpciu sacharidov až o 2/3 v štandardnom pokrme s obsahom 600 kalórií  a Prirodzený odbúravač tukov, ktorý blokuje až 27 % obsahu tukov v jedle.

Ďalšia podpora


Navyše, doplnky výživy z prírodných zdrojov, ktorých široký sortiment ponúka NUTRILITE nielenže zohrávajú dôležitú úlohu zapĺňaním akýchkoľvek medzier vo vašej výžive, ale vám tiež pomáhajú zvyšovať hladinu energie, podporujú vaše trávenie  a udržiavajú vás v pohode a dobrej kondícii počas režimu diét a cvičenia.

Ak nejete ryby aspoň dvakrát týždenné, užívajte NUTRILITE Omega-3 Complex.  Užívajte NUTRILITE™ All Plant Protein ak nekonzumujete dostatočné množstvo mlieka, mäsa, syrov alebo iných jedál bohatých na bielkoviny a NUTRILITE™ Fiber Powder (Vláknina v prášku) na podporu tráviaceho traktu.

Úspech


Vaša snaha o schudnutie je veľmi osobná a len vy viete, čo pre vás znamená dosiahnutie zníženia hmotnosti. Možno sa snažíte o to, aby ste sa vmestili do niektorých šiat alebo chcete získať dostatok sebavedomia, aby ste sa mohli uchádzať o novú prácu.

YTBjNDV