» ARTISTRY™

creme luxury 700

ARTISTRY Creme Luxury je luxusný, ľahučký krém na tvár s výnimočným účinkom a výsledkami, ktoré spôsobia, že pleť je hydratovaná, výnimočne pevná, jemná a hladká. Klinickými testami je dokázané, že pomáha pleti správať sa, akoby bola až o 15 rokov mladšia.

Jeho bohaté a pritom ľahučké zloženie sa dá pohodlne používať s podkladovými líčidlami a inými výrobkami, pretože nezanecháva žiadne mastné zvyšky. Vyrába sa pomocou 87-krokového mikro-texturizačného procesu, ktorým sa dosahujú nielen najmenšie častice v kréme, aké sme kedy dosiahli, ale aj jeho najluxusnejšia konzistencia.

S exkluzívnou parfumáciou opisovanou ako kvetinová symfónia sa vytvorilo harmonické súznenie medzi vôňou a konzistenciou krému.

Dosahujúc neuveriteľné výsledky.

Už po 12 týždňoch používania ARTISTRY™ Creme LuXury na tvár medzi testujúcimi:

  • 98% spozorovalo mäkšiu pleť
  • 98% si všimlo zlepšenú hydratáciu
  • 97% cítilo, že výrobok vyhovoval ich jedinečnému typu pleti
  • 93% spozorovalo hladšiu pleť.

Používajte výrobky ARTISTRY™ Kolekcie Creme LuXury dvakrát denne (ráno a večer) po vyčistení a tonizovaní pleti vaším terajším systémom starostlivosti o pleť. Použite pribalenú špachtličku, naberte ňou kvapku krému ARTISTRY™ Creme LuXury veľkosti hrášku a urobte ním bodku na čelo, líca, bradu a krk. Krém jemnými krúživými pohybmi vmasírujte do pleti, postupujúc po krku a tvári smerom nahor a von.

MGQ2M