» NUTRILITE

nutrilite700

NUTRILITE je vedúcou svetovou značkou vitamínov a výživových doplnkov.* Je to značka vitamínov a výživových doplnkov poskytujúca kompletný rad nutričných výrobkov a výrobkov pre pocit zdravého bytia, vrátane esenciálnych vitamínov, minerálov, antioxidantov, bylinných výživových doplnkov, športovej výživy a náhrady stravy.

* Zdroj Euromonitor International Limited; vitamíny a výživové doplnky, RSP svetová maloobchodná hodnota, 2010

 

Prečo NUTRILITE?

  • 75
  • NUTRILITE vlastní viac ako 2 550 hektárov poľnohospodárskej pôdy, kde sa rastliny pestujú a zberajú v súlade s prírodou - pomocou trvale udržateľných metód bez použitia chemikálií.
  • 15 000 testov na kontrolu kvality mesačne a viac ako 400 000 skúšok výrobkov každý rok - používame rozličné metódy kontroly kvality, aby sme zabezpečili, že naše výrobky NUTRILITE obsahujú len tie najlepšie prísady a zloženie. Každá prísada prechádza náročným výskumom, testovaním a vyhodnocovaním.
  • Výrobky NUTRILITE sú v predaji vo viac ako 50 krajinách sveta a otvárajú nové možnosti a príležitosti - pomáhajú v snažení o zdravý životný štýl miliónom ľudí.
  • Na celom svete ponuka výrobkov NUTRILITE predstavuje viac ako 200 druhov produktov, vrátane výživových doplnkov, potravín a nápojov.

Týmto sa značka NUTRILITE stala celosvetovým lídrom v oblasti výživových doplnkov a toto prvenstvo si zachováva dodnes.

 

Poľnohospodárstvo

polnohospodarstvo

 

Fytonutrienty

fytonutrienty1

Fytonutrienty tvoria deväť tried organických zlúčenín, ktoré nemusia byť pre život nevyhnutné, ale majú potenciálny prínos pre naše zdravie, akým je napríklad podpora imunitného systému, protizápalový účinok, schopnosť napraviť škody spôsobené voľnými radikálmi. NAVYŠE fytonutrienty stimulujú vitamíny k ich plnej účinnosti, zvyšujú ich efekt a tým podporujú zdravotný stav.

 

NUTRILITE Vedecký prístup

Pred rokmi náš zakladateľ Carl Rehnborg priekopnícky zavádzal presné techniky analýzy nutričnej hodnoty určitých rastlín. V súčasnosti vedeckí pracovníci NUTRILITE na celom svete používajú najnovšie metódy a technológie, aby zdokonalili spôsoby extrakcie tak, aby mala maximálnu účinnosť, aby sa z našich rastlinných surovín vyťažilo to najlepšie a hľadajú aj nové prísady do našich výrobkov. Naši vedci skúmajú nové zloženia výrobkov a inovujú metódy spracovania surovín, hľadajú nové prísady a vylepšujú existujúce zloženia a používajú pritom vysokoúčinné testovacie a analytické zariadenia, aby čo najviac zvýšili a optimalizovali obsah živín v rastlinných koncentrátoch.

Každý výrobok NUTRILITE je výsledkom náročného testovania v teréne a laboratórnych analýz, ktoré vykonávajú mikrobiológovia, chemici, farmakológovia, odborníci na výživu a iné vedecké profesie.

Hoci sa to nevyžaduje, pri výrobe všetkých výživových doplnkov NUTRILITE dodržiavame osvedčené výrobné postupy (Good Manufacturing practices, GMPs), aby sa zabezpečilo, že výrobky NUTRILITE sú bezpečné, správne označené a sú najvyššej kvality. Vykonávame 15 000 testov na kontrolu kvality mesačne a viac ako 400 000 skúšok výrobkov každý rok.

 

Správna životospráva


 

 

TEAM NUTRILITE™

TEAM NUTRILITE je globálna komunita športových nadšencov - ľudí zaujímajúcich sa o vyvážený životný štýl - od tých, pre ktorých je šport ich hobby až po profesionálnych športovcov.

Vlastníci podnikania Amway, zákazníci a zamestnanci sa zúčastňujú rôznych podujatí organizovaných pod záštitou TEAM NUTRILITE. Naším cieľom je podnecovať fyzickú aktivitu, šport a zdravé stravovanie medzi priateľmi, rodinnými príslušníkmi a obchodnými partnermi prostredníctvom internetu aj mimo neho.

ACM

ZjllYzM