»
ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE

intensive  skin care

ARTISTRY Intenzívna starostlivosť o pleť inšpirovaná svetovými pokrokovými klinikami starostlivosti o pleť poskytuje alternatívu dermatologického ošetrenia v pohodlí vášho domova. Cielené ošetrenie zamerané na konkrétne príznaky starnutia pleti s využitím zmesi enzýmov a prírodných výťažkov na zjemnenie a obnovu pleti pre dosiahnutie viditeľných výsledkov.

 

Vytvorený tak, aby prinášal výsledky

Inšpirovaný najlepšími dermatologickými klinikami sveta - tak vznikol rad Intenzívnej starostlivosti o pleť - vytvorlili ho vedci hľadajúci skutočne efektívnu alternatívu k profesionálnemu ošetreniu pleti. Pohodlné ošetrenie pleti v prostredí domova má za cieľ odstrániť špecifické prejavy starnutia pleti. Náš exkluzívny ARTISTRY Obnovujúci peeling napríklad pracuje s pH pleti, aby ju jemne oživil a obnovil za 8 minút pomocou zmesi enzýmov a prírodných výťažkov, ktoré majú dokázané exfoliačné účinky, pričom nepoškodzujú normálnu hydratačnú bariéru pleti. Dlhotrvajúce účinky proti starnutiu pleti sa dosahujú tým, že pleť znovu získa pevnosť a žiarivosť, zjednotí sa jej tón a jasnosť a zníži sa viditeľnos vrások. ARTISTRY Intenzívna starostlivosť o pleť poskytuje zrelej pleti viditeľné výsledky.

Hebkejšia, sviežejšia, jemnejšie... to je rad Intenzívnej starostlivosti o pleť!

 

Klinické štúdie, dermatologické výsledky

ARTISTRY Intenzívna starostlivosť o pleť prináša výsledky ošetrenia porovnateľné s výsledkami pri ošetrení profesionálnymi dermatológmi vďaka vedeckému výskumu. Z prísad spomenieme jedinečné proteolytické enzýmy extrahované z húb, olej zo semien šalvie a lipozómy, všetky dôkladne spracované a klinicky testované. Skutočná veda ARTISTRY ponúka viditeľné výsledky pri omladzovaní pleti a dlhodobé účinky proti starnutiu pleti, ktoré vidíte aj cítite.

ODc2ODE