All-Out Glam - limitovaná kolekcia

 

Najnovšia limitovaná kolekcia ALL OUT GLAM už v predaji. Pomôžte svojim polovičkám nájsť ten správny vianočný darček práve pre Vás..

 

 

Uložiť

Uložiť

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Vaše osobné údaje (meno, adresu, tel. číslo, emailovú adresu), bude naša spoločnosť Andrea Abdi Knappová uschovávať po zákonom stanovenú lehotu 10 rokov, Vaše osobné údaje (meno, tel. číslo, emailovú adresu, cookies, nákupné preferencie a prejavený záujem o produkty a informácie na našich webových stránkach) bude naša spoločnosť Andrea Abdi Knappová využívať po dobu 3 rokov od posledného nákupu za účelom zobrazovania a zasielania zaujímavých a relevantných ponúk, noviniek z našej ponuky. Súhlas na spracovanie OÚ pre marketingové účely je poskytnutý dobrovoľne. Údaje spracuvávame v rámci zákona.

Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť v každom maily, ktorý od nás dostanete. Môžete si taktiež od nás vyžiadať všetky údaje, požiadať o ich nápravu alebo vymazanie. S akýmkoľvek problémom sa môžete taktiež obrátiť na Úrad na ochranu osobných údajov.

Ochrana osobných údajov je pre nás dôležitá a berieme ju veľmi zodpovedne. V prípade, že vám je niečo nejasné ale potrebujete viac informácii o Ochrane osobných údajov, kontaktujte nás prosím na mail cas.pre.seba@gmail.com a na všetky otázky vám radi odpovieme.

Opíšte text z obrázku: *
captcha Nový obrázok

Upozornenie. Správca webu si vyhradzuje právo zmazať vulgárne alebo také príspevky, ktoré by poškodzovali záujmy správcu webu.

NDA3Z