Novinky
Hydatačný balíček + mini tonikum

Artistry Skin Nutrition™ Gél-krém a Dennú emulziu a získajte Artistry Skin Nutrition™ Vyhladzujúca pleťova voda naviac!   Denné a nočné prípravky na hydratáciu pleti sú navrhnuté tak, aby pleť vyživovali a dodávali...

viac
Obnovujúci balíček + mini tonikum

S Artistry Skin Nutrition Renewing Reaktivačný krém a Reaktivačný denný krém OF 30 a získajte naviac vzorku Artistry Skin Nutrition Zjemňujúceho tonika!    Denné a nočné hydratačné prípravky poskytujú pleti 24-hodinovú hydratáciu...

viac

Nutrilite Kids

Pridané: 03.02.2022
|
Prečítate za 1 min.
|
Andy

Už niekoľko mesiacov je v ponuke Kids Plus Nutrilite™, produkt na podporu imunity našich/Vašich detí.

 

S obsahom 1 miliardy bifidobaktérií (produkujú kyselinu mliečnu),  vitamínu D, vitamínu C a zinku, podporujú správne fungovanie imunitného systému. Sychravé a chladné počasie už nemusí byť strašiakom a hrozbou ochorenia. Spolu s vyváženou stravou sú skvelým pomocníkom.

 

Akú funkciu majú jednotlivé vitamíny D a C?

Vitamín D prispieva k správnej funkcii imunitného systému detí a je potrebný pre správny rast a vývoj kostí u detí.

Vitamín C, časť z neho sa získava zo zelených čerešní acerola, ktoré sú jednou z najviac koncentrovaných foriem vitamínu C v prírode.

1 miliarda baktérií produkujúcich kyselinu mliečnu (Bifidobacterium lactis): vedecky dobre zdokumentované kmene. Vďaka ich vysokej tolerancii voči kyselinám sa prevažná väčšina baktérií dostáva do čreva živá.

Zinok pomáha udržať si silný imunitný systém. Tento minerá lje nevyhnutný pre funkciu buniek imunitného systému a ich signalizáciu.

Kids Plus Nutrilite™ je určený pre deti od 4 rokov veku. Jedno vrecúško denne (neprekračovať odporúčané dávkovanie) si môže Vaša ratolesť nasypať priamo do pusy. Jemný, rýchlo sa rozpúšťajúcu prášok má príjemnú chuť, a nasypaním na jazyk vytvára príjemný waw - chladivý efekt. Prášok môžete tiež zamiešať do akéhokoľvek studeného nápoja. Nezapíjajte ani nemiešajte do horúcich nápojov. Dobré baktérie by ste zničili skôr, ako budú mať šancu pomáhať.

 

Zima ešte nekončí a podpora imunity je vhodná v akomkoľvek ročnom období a zdravie našich/vašich detí je najviac.

 

Majte krásny deň.

 


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár