Novinky
Hydatačný balíček + mini tonikum

Artistry Skin Nutrition™ Gél-krém a Dennú emulziu a získajte Artistry Skin Nutrition™ Vyhladzujúca pleťova voda naviac!   Denné a nočné prípravky na hydratáciu pleti sú navrhnuté tak, aby pleť vyživovali a dodávali...

viac
Obnovujúci balíček + mini tonikum

S Artistry Skin Nutrition Renewing Reaktivačný krém a Reaktivačný denný krém OF 30 a získajte naviac vzorku Artistry Skin Nutrition Zjemňujúceho tonika!    Denné a nočné hydratačné prípravky poskytujú pleti 24-hodinovú hydratáciu...

viac

Skin Nutrition

Pridané: 25.09.2021
|
Prečítate za 2 min.

Artistry Skin Nutrition

 

Artistry Skin Nutrition™ – kozmetika, ktorú bude Vaša pleť milovať

 

 

 

Pred pár dňami sa v eshope objavila novinka. Artistry, kozmetika, ktorú používam dve desaťročia, ma tentokrát so svojou novou radou Skin Nutrition posadila na zadok.

 

Prečo? Hneď z niekoľkých dôvodov.

 

 

 

Je VEGÁNSKA..  značka VEGAN je udeľovaná charitatívnou spoločnosťou Vegan society, ktorá bola založená v roku 1944 v Spojenom kráľovstve. Produkty, ktoré môžu mať nálepku VEGAN musia spĺňať Vegan Animal-free Standards (bez živočíšnych zložiek a bez testovania na zvieratách.

 

 

 

NETESTOVANÁ NA ZVIERATÁCH.. značka Vegan okrem obsahu čisto prírodných zložiek zabezpečuje aj žiadne testovanie produktov na zvieratách..

 

 

 

Žiadne parabeny, alebo aj PARABEN FREE.. neobsahuje parabeny, ftaláty, žiadne minerálne oleje, sulfáty a žiadnu z 1300 potenciálne dráždivých zložiek, ktoré sa v bežnej kozmetike zvyknú používať. Zložkami novej kozmetickej rady Skin Nutrition sú čisté prírodné zložky, rastlinné koncentráty a fytonutrienty z certifikovaných bio-fariem značky Nutrilite.

 

 

 

Je ECO-FRIENDLY, čo znamená používanie udržateľných obalových materiálov. Na výrobu obalov sú používané recyklovateľné a znovu používateľné materiály. Ročná úspora materiálu predstavuje 13,2 milióna plastových fliaš na vodu a 13 000 kg papiera. A to už niečo znamená. Artistry skincare produkty sú koncentrované, preto pri používaní stačí nanášať menšie množstvo prípravku.

 


 


 

Vegan

 

 

 

Keď som sa bližšie pozrela na zloženie jednotlivých prípravkoch, moja sánka padala stále nižšie a srdiečko búchalo stále silnejšie 

V každom z produktov Skin Nutrition nájdete skutočného hrdinu, superpotravinu biele chia semiačka,  ktoré sú motorom všetkých fytonutrientov a jednou z najbohatších superpotravín. Pestujú sa na Nutrilite farme El Patacal farm Nutrilite Mexico.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artistry asi ako jediná kozmetická značka prestala rozlišovať pleť na mladú a zrelú. Po prvý krát počas mojej praxe kozmetičky sa stretávam pri výrobkoch s výrazom ZDRAVÁ  a NEZDRAVÁ PLEŤ. A takéto označenie pleti mi je veľmi sympatické. Pretože aj mladá pleť môže byť nezdravá a zrelá pleť zdravá. Artistry sa nesnaží potláčať prirodzené starnutie, podporuje nás v udržaní si zdravej pleti.

 

 

 

Výrobky fungujú ako doplnky v starostlivosti o pleť a ponúkajú Vám možnosť výberu používania jednotlivých výrobkov na riešenie konkrétnych potrieb pleti alebo používať výrobky spoločne pre dokonalé riešenie starostlivosti o pleť

 

 

 

 

 

 

 

V portfóliu nájdete prípravky na hydratáciu, reaktiváciu, spevnenie a odlíčenie pokožky.

 

 

 

 

 

 

 

Výživa, zdravý životný štýl a veda zameraná na starostlivosť o pleť

 

 

 

Výrobky Artistry Skin Nutrition  poukazujú na jedinečný prístup ku zdravej kráse, ktorý spája odborné znalosti dvoch profesionálnych značiek a ich spoločných 145 rokov skúseností.

 

 

 

ARTISTRY

 

 

 

60 rokov odborných znalostí v oblasti vedy zameranej na starostlivosť o krásu a pleť.

 

 

 

 

 

 

 

Nutrilite

 

 

 

85 rokov odborných znalostí v oblasti výživy a zdravého životného štýlu.
Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár